Created by JavaScript Slideshow Maker
Kuchyně na míru
vestavěné skříně
interiéry na míru
Nábytek na míru
reproduktory na míru
fotogalerie
o firmě
kontakt

Nábytek na míru

Profesionálně navrhneme a vyrobíme nábytek na míru do každého prostoru přesně podle Vašeho přání. Kvalitní zpracování, moderní technologie výroby a řešení pro každý i atypický prostor Vám vytvoří domov či pracoviště přesně podle Vašich představ. Máte na výběr z mnoha dekorů materiálů a kování. Chcete-li vytvořit nezávaznou nabídku včetně fotorealistického 3D návrhu zdarma, kontaktujte nás a domluvíme se na individuálním postupu realizace, vše zaměříme, společně vybereme z obsáhlých vzorníků a katalogů vhodné materiály a kování. Pro inspiraci se podívejte na některé naše realizace nábytku na míru.

Vyrábíme:

máme za sebou spoustu realizací nábytku na míru pro vybavení provozovy, hotelu, fitcentra, lékarny, ordinace, mateřské školy, soudu ...  více v naší fotogalerii nábytku.

  • kuchyně, vestavěné skříně, uzamykatelné šatní skříně, skříňky, vybavení šaten, šatní boxy a lavice, kancelářský nábytek a psací stoly, recepční pulty, recepce, kartotéky, televizní a konferenční stolky, pojízdné servírovací vozíky a jídelní stoly, patrové postele, počítačové stoly, regály, věšáky, lavice, křesla, sedačky, garnýže a další atypický nábytek.... od drobností po realizace celých interiérů na míru

Materiály

  • Nábytek vyrábíme z kvalitních lamino desek Egger a Kronospan, které mají nespočet dekorů dřev a barevných možností. Tloušťka desky lze podle potřeby volit - 18, 25, 36 a 54 mm

  • hrany dvířek, korpusů a polic jsou opatřeny odolnou tvrzenou ABS hranou tl. 2mm Hranipex

  • Dvířka a čelní plochy mohou být zhotoveny z celé řady materiálů: lamino, fólie, masiv, dýha, lak a hliníkové rámečky

  • OverFace - technologie Overface, která umožňuje potiskovat nábytková dvířka (i další plošné materiály) libovolnými motivy a to až ve fotorealistické kvalitě. www.overface.cz

Nábytkové kování

Jsme si dobře vědomi, že vysoká funkčnost a životnost nábytku závisí z velké části na kvalitě nábytkového kování, proto je u nás samozřejmostí osazovat korpusy pouze vysoce kvalitním kováním značek Hettich, Blum či Häfele.

  • tlumiče Silent System – nehlučné a měkké dovírání dvířek a zásuvek. Silent System zaručuje příjemný klid a vysoký komfort v celém bytě.

  • Push-To-Open - otvírání dvířek bez úchytek
    Nový design nábytku bez úchytek - střízlivé čelní plochy nábytku bez ozdobných prvků jsou typické pro moderní koncepce zařízení interiérů.

| mapa webu | hlavní stránka |

 © created by Vlastimil Jireček
 

© 2018 Jireček - nábytek na míru
tel: 608 825 720 | info@jirecek.cz
Podhůra 136, Chrudim III
Chrudim, Pardubice, Hradec králové, Východní Čechy, Praha, ...